Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Berety damskie wełniane na zamówienie

Berety damskie wełniane na zamówienie

Berety wełniane to nakrycia głowy, które przez lata służyły najpierw mężczyznom (pasterzom, wojskowym), a z czasem zdobyły również serca kobiet. Są nie tylko piękne, ale też praktyczne – te wykonywane w mojej pracowni odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania oraz wyselekcjonowanymi materiałami. Powstają, między innymi z mieszanki wełny peruwiańskiej oraz wełny alpaki – to zapewni Ci przyjemne ciepło nawet w wyjątkowo mroźny dzień.

Ręcznie robione berety damskie

Wełniany beret damski jest robiony na zamówienie, co oznacza, że nabiera indywidualnego charakteru. Do wyboru masz różne odcienie nakrycia głowy – błękitny, jasnobeżowy, jasnoszary i pastelowy róż. Możesz też wybrać rozmiar, dzięki czemu zyskasz pewność, że beret wełniany będzie Ci idealnie pasował.

Wymarzyłaś sobie produkt inny, niż prezentowane w sklepie? Napisz do mnie – mam nadzieję, że będę w stanie stworzyć na drutach coś specjalnie dla Ciebie!

Wełniany beret damski powstaje w Polsce. Zachwyci Cię swoim wyglądem oraz komfortem noszenia. Stanowi świetne uzupełnienie wielu stylizacji.