Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Kominy wełniane damskie na zamówienie

Kominy wełniane damskie na zamówienie

Marzniesz zimą? Trudno znaleźć produkt, który rozgrzałby Cię równie dobrze, jak wełniany komin. To niezastąpiony dodatek do stylizacji na różne okazje. Spotkania towarzyskie i biznesowe, spacery po skrzypiącym śniegu i poranny bieg na autobus – mając na sobie wełniany komin damski czujesz się świetnie i równie dobrze wyglądasz.

Komin wełniany na drutach na zamówienie

W pracowni powstają kominy wełniane na drutach, które są dopracowane w każdym detalu. Nie można odmówić im finezji wykonania, doskonałego składu materiałowego, a także wyjątkowej lekkości. Pomimo niewielkiej wagi, wełniany komin damski zapewnia uczucie ciepła nawet w czasie siarczystego mrozu. To zasługa wełny z alpaki, wełny peruwiańskiej, wełny z merynosa, czy kaszmiru – gatunków wyróżniających się bardzo dobrymi parametrami.

Spodobał Ci się wełniany komin? Szalik, czapkę z tej samej kolekcji dokupisz w naszym sklepie internetowym! Dostępne kolory to mięta, malina, oliwka i śliwka, które przywodzą na myśl lato, nawet w samym środku zimy. Twórz nowe zestawy i wybieraj elementy, które stworzą harmonijną całość, aby zawsze wyglądać nienagannie.