Berety damskie wełniane na zamówienie

Berety damskie wełniane na zamówienie

Berety wełniane to nakrycia głowy, które przez lata służyły najpierw mężczyznom (pasterzom, wojskowym), a z czasem zdobyły również serca kobiet. Są nie tylko piękne, ale też praktyczne – te wykonywane w mojej pracowni odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania oraz wyselekcjonowanymi materiałami. Powstają, między innymi z mieszanki wełny peruwiańskiej oraz wełny alpaki – to zapewni Ci przyjemne ciepło nawet w wyjątkowo mroźny dzień.

Ręcznie robione berety damskie

Wełniany beret damski jest robiony na zamówienie, co oznacza, że nabiera indywidualnego charakteru. Do wyboru masz różne odcienie nakrycia głowy – błękitny, jasnobeżowy, jasnoszary i pastelowy róż. Możesz też wybrać rozmiar, dzięki czemu zyskasz pewność, że beret wełniany będzie Ci idealnie pasował.

Wymarzyłaś sobie produkt inny, niż prezentowane w sklepie? Napisz do mnie – mam nadzieję, że będę w stanie stworzyć na drutach coś specjalnie dla Ciebie!

Wełniany beret damski powstaje w Polsce. Zachwyci Cię swoim wyglądem oraz komfortem noszenia. Stanowi świetne uzupełnienie wielu stylizacji.