Haft - T shirt

Koszulki i t-shirty z haftem na zamówienie

Zastanawiasz się nad prezentem dla bliskiej osoby? A może szukasz odzieży, która podkreśli Twój styl, charakter i doda pazura codziennym stylizacjom? Jestem pewna, że mogę zaprojektować i stworzyć dla Ciebie t-shirty z haftem według pomysłu, jaki narodził się w Twojej głowie. Wyznanie miłosne? Manifest? Sentencja, która towarzyszy Ci od lat? Wyraź je głośno oraz wyraźnie przy pomocy spersonalizowanego topu.

Zaletą wykonywanych przeze mnie koszulek z haftem jest przede wszystkim:

  • niepowtarzalność — każda z nich jest inna, bo szyta ręcznie i zdobiona w sposób, jaki zapragniesz,
  • wysoka trwałość napisów — to nie nadruk czy naklejka, które mogą łatwo zejść po wpływem wody czy temperatury. Haft bawełniany przez długi czas wygląda, jakby dopiero przed kilkoma godzinami został naniesiony na ubranie,
  • doskonałe gatunkowo materiały — koszulka haftowana powstaje w 100% z bawełny czesanej ring-spun, co oznacza, że jest przyjazna dla skóry, bezpieczna dla ludzi i środowiska, zapewniająca codzienny komfort i perfekcyjną wentylację skóry.

Zależy Ci nie tylko na jakości i wyglądzie produktu, ale też filozofii, która przyświeca jego twórcy? Slow fashion oraz moda etyczna i niezależna — tak najkrócej mogę opisać wyznawane przeze mnie wartości.

Koszulki z haftem na zamówienie

Wykonuję koszulki z haftem na zamówienie, które doskonale sprawdzą się jako prezent z okazji rocznicy, urodzin czy jubileuszu. Są stylowym przebraniem na wieczór panieński, a ich zaletą jest to, że potrafią idealnie wpisać się w charakter dowolnej imprezy. Dzięki opcji personalizacji koszulki haftowane stają się jedyne i niepowtarzalne — nigdzie nie znajdziesz drugiej takiej samej. Również dlatego, że każdą z nich wykonuję ręcznie, rezygnując przy tym z produkcji seryjnej.

Kup wybrany produkt online. Przy zamówieniu określ kolor (szary, biały, czarny) oraz rozmiar (S, M, L). Do wyboru jest też kolor napisu oraz jego treść. Po opłaceniu, czekaj na dostawę i ciesz się pięknym t-shirtem z haftem.