Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kolekcja – FLOW – Jesień – Zima 2023/24

Zmiany, których doświadczamy, przemijanie pewnych stanów, czy sytuacji, to normalne elementy życia. Każda z nas ich doświadcza, każda z nas na swój sposób sobie z nimi radzi. Do zmian dobrze jest podchodzić z optymizmem, wychodząc z założenia, że to dla nas zawsze nowe otwarcie, jakiegokolwiek aspektu życia ta zmiana dotyczy.

Nasze dzianiny mają dodawać pewności siebie, otulać cudowną miękkością. Dotyk jest tak ważny w naszym życiu, a miękkość naturalnej wełny daje poczucie komfortu, chroniące nas przed światem zewnętrznym. Fakt, że przytulność może być stylowa, wydaje się niezaprzeczalny.

Każdy egzemplarz dzianiny z naszej nowej kolekcji FLOW  na sezon jesień-zima 23/24, to nieoczywiste połączenia przędz o różnych strukturach, które oferują  luksusową wizję nowoczesnej kobiety, świadomej swojej wartości, ale też pełnej romantyzmu.

Szczególnym akcentem są ażurowe detale i fantazyjne wykończenie ubrań. Każdą naszą kolekcją pragniemy pokazywać jakie możliwości daje rękodzieło, jak przy pomocy tradycyjnego rzemiosła można tworzyć nowoczesne i eleganckie ubrania.