Nowa kolekcja – LA VIDA – Wiosna – Lato 2020

Tym razem naprawdę nie było łatwo zrealizować kampanię letniej kolekcji moich dzianin. Pandemia wywróciła nasze życie do góry nogami, każdy z nas był zmuszony zweryfikować i zmienić swoje plany praktycznie z dnia na dzień. No cóż,  takie właśnie jest życie…. często nieprzewidywalne.

Chociaż tytuł dla swojej wiosenno–letniej kolekcji, który brzmi LA VIDA, wybrałam już kilka miesięcy temu, dzisiaj nabrał on zupełnie innego wymiaru.

Od dawna chciałam w swoich projektach wrócić do czasów młodości mojej mamy, która zawsze świetnie potrafiła się ubrać. Wyznawała też zasadę, że lepiej kupować ubrania rzadko i zapłacić więcej, ale za rzeczy bardzo dobrej jakości. I tak, dzisiaj, po kilkudziesięciu latach, kiedy otwieram jej szafę znajduję sukienki, bluzki, czy spodnie, wykonane z materiałów znakomitej jakości, kunsztownie wykończone, które wyglądają jakby były kupione kilka miesięcy temu i, które świetnie odnajdą się w dzisiejszych stylizacjach.

I ta feeria kolorów.

Tak, ubrania z szafy mojej mamy były moją inspiracją podczas tworzenia kolekcji dzianin LA VIDA. Wspomnienie lat 70-tych – delikatne sweterki, kamizelki, dzianinowe spódniczki. Do tego dziewczęcość w czystej postaci i niewymuszony luz.

W latach 70-tych nastąpił zwrot ku naturze. Czy możemy wierzyć, że i nasze pokolenie w końcu ku niej się zwróci? Chyba wszyscy powinniśmy zrozumieć, że to właśnie jest nasza powinność.

Zapraszam do zapoznania się z moją najnowszą kolekcją, w której znajdziecie różne elementy garderoby: delikatne sweterki o prostej, klasycznej formie, kolorową spódniczkę, nieodzowny w każdej szafie kardigan, czy szorty, bo przecież wkrótce zawita do nas lato.

Uniwersalność każdej z tych rzeczy pozwala na tworzenie przy ich udziale bardziej lub mniej formalnych stylizacji.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK