Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Nowa kolekcja – LAUREN – Jesień – Zima 2021/22

Motto, które przyświeca mi podczas tworzenia każdej nowej kolekcji brzmi: Patrząc w przyszłość warto ze sobą zabierać wszystko to, co w przeszłości było dobre, wartościowe, ważne i piękne.
Podobnie, jak w poprzednich kolekcjach inspiracji szukałam w modzie lat 70-tych i 80-tych, a ikony ówczesnego kina stały się dla mnie punktem wyjścia. Na przekór dominującemu od pewnego czasu rozmiarowi oversize nieustannie staram się przypominać nam – kobietom, że swetry, czy kamizelki o rozmiarze dostosowanym do naszych wymiarów – czasami bardziej przylegające do ciała, czasami nieco luźniejsze – też są warte uwagi. Pokażmy jakie różnorodne jesteśmy.
Do wykonania nowych projektów, po raz kolejny, sięgnęłam po delikatny moher z jedwabiem – włóczkę bardzo wymagającą w pracy, ale też sprawiającą, że finalny produkt wygląda niezwykle efektownie, sensualnie i kobieco. Wiem, że wiele z Was podziela moją miłość do moherowych swetrów.
W kolekcji znalazły się także modele z antyalergicznego merynosa oraz kaszmiru. A wychodząc naprzeciw moim klientom, oprócz dzianin wykonywanych ręcznie, przygotowałam także projekty w ramach linii READY TO WEAR, gdzie dzięki maszynowej produkcji mogę zaoferować swetry równie wysokiej jakości, jak te wykonywane ręcznie, ale w dużo bardziej przystępnej cenie. W ramach tejże linii zaprojektowałam pierwszy model moherowego swetra o bardzo klasycznym fasonie, który z powodzeniem można nosić na różne sposoby, choćby zakładając go na koszulę w chłodniejsze dni.