Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Nowa linia – READY TO WEAR

Wychodząc naprzeciw klientom, którzy tak, jak ja cenią wysoką jakość ubrań oraz fakt, że są one wytwarzane w Polsce i z wełny pozyskiwanej w sposób etyczny, której produkcja odbywa się z poszanowaniem środowiska, stworzyłam kolekcję dzianin READY TO WEAR.

Dzięki maszynowej produkcji dzianin mogę zaoferować swetry równie wysokiej jakości, jak te wykonywane ręcznie, ale w dużo bardziej przystępnej cenie.

Na początek przygotowałam trzy projekty swetrów. Każdy z nich jest bardzo uniwersalny, świetnie sprawdzi się w przeróżnych stylizacjach. W myśl zasady, że rzeczy najprostsze pozostaną zawsze w modzie znajdziecie tutaj klasyczny sweter z dekoltem w kształcie litery V, prosty golf oraz sweterek o nieco bardziej fantazyjnym kroju z bufiastymi rękawami, ozdobiony ściegiem warkocza. Wszystkie zostały wykonane z antyalergicznej, cienkiej wełny merynosa oraz wełny merynosa z dodatkiem kaszmiru. To sprawia, że są lekkie, delikatne i można je śmiało nosić na gołe ciało.

Linia READY TO WEAR to kolekcja stała, która będzie się sukcesywnie powiększała o kolejne wzory i odcienie swetrów najwyższej jakości.

Zapraszam do zapoznania się z linią READY TO WEAR.