Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Individual orders

[EN]Ogólne

Wszystkie, oferowane w sklepie „AS” Aleksandra Suska, ubrania i akcesoria są wykonywane ręcznie, dlatego też każdy z produktów jest niepowtarzalny. Z uwagi na wykorzystywane w procesie tworzenia naturalne włókna takie, jak m. in. antyalergiczna wełna merynosa, alpaka, jedwab, czy kaszmir, poszczególne egzemplarze produktów mogą się od siebie minimalnie różnić, m.in. strukturą splotów.

W trakcie użytkowania i konserwacji produkt może ulec nieznacznemu rozciągnięciu, wynikającemu z naturalnej elastyczności wełny.

Należy pamiętać, że kolory przedmiotów na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych, w zależności od ustawień monitora.

Składanie zamówień

Składanie indywidualnych zamówień odbywa się poprzez przesłanie zamówienia na adres zamówienia@aleksandrasuska.pl. W mailu należy podać następujące dane:

  • imię i nazwisko,
  • dokładny adres do wysyłki,
  • numer telefonu,
  • nazwę produktu,
  • ilość sztuk produktu,
  • wybrany kolor.

W mailu zwrotnym zostaną Państwo poinformowani o przybliżonym czasie oczekiwania na produkt, kwocie do zapłaty za zamówiony towar oraz podane zostaną dane do przelewu.

Czas realizacji zamówień

Ze względu na metodę tworzenia ubrań i akcesoriów, przybliżony czas realizacji indywidualnego zamówienia wynosi od 3 do maksymalnie 21 dni roboczych od momentu zaksięgowania należnej kwoty za produkt. Każdorazowo dokładane są wszelkie starania, aby ten okres skrócić do minimum.