Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
o-nas-as

Dziewiarstwo ręczne - moje rzemiosło

Przygodę z dziewiarstwem rozpoczęłam od szydełka, chwilę później przerzuciłam się na druty i przy nich pozostaję do dzisiaj. Rzemiosła nauczyłam się sama, chociaż mój tato podkreśla, że dar został mi przekazany w genach po jego mamie, której niestety nie maiłam sposobności poznać, a była wyśmienitą dziewiarką. Mam na to dowody w postaci odziedziczonych cudownie delikatnych chust i obrusów. Wygląda więc, że kontynuuję rodzinne rzemiosło, z czego jestem ogromnie dumna. Wierzę, że ręcznie tworzona przeze mnie dzianina, utkana jest nie tylko z włóczki, ale także z czasu poświęconego na jej wykonanie, kreatywności i uczucia, które wkładam w każdy centymetr powstającego powolnie rękodzieła.

o-nas-as-2

Swetry wełniane

Swoje projekty tworzę z myślą o kobietach, o tym żeby czuły się w nich, nie tylko komfortowo, ale również wyglądały oryginalnie i pięknie. Każdy model z linii HANDMADE wykonywany jest przeze mnie ręcznie z najwyższą starannością i dbałością o detale. Najpierw powstaje w mojej głowie, potem na szkicach, następnie wykonuję próbne ściegi. Każdy wełniany sweter jest niepowtarzalny, a praca nad nim zajmuje kilkadziesiąt godzin. Ubrania i akcesoria marki, również linia READY TO WEAR - swetrów dzianych maszynowo i dostępnych od ręki, powstają w całości w Polsce. Cały proces tworzenia, od etapu projektowania do wykonania dzianiny, w przypadku linii HANDMADE, odbywa się pod jednym dachem, a fakt, że tradycyjne metody wytwarzania dzianin są przyjazne dla środowiska jest dla mnie ogromnie ważnym aspektem.

o-nas-as-3

Wełna naturalna

Z dbałości o środowisko od początku istnienia marki stawiam na najwyższej jakości włókna, zwracając uwagę na sposób ich wytwarzania, ciągle też poszukując nowych, idealnych surowców i ich mieszanek. Do wyrobu swoich dzianin używam najlepszej jakości włóczek, między innymi antyalergicznej wełny merynosa, czy alpaki, jedwabiu, kaszmiru, a delikatny moher z dodatkiem jedwabiu, to niewątpliwie jedna z moich ulubionych przędz. Wełna jest ceniona od wieków za swoje wyjątkowe właściwości, a wspomniana wysoka jakość tworzonych ubrań przekłada się na ich trwałość.

Handmade - ubrania, które nie wyjdą z mody

Moje projekty charakteryzują się uniwersalnością i ponadczasowością. Dzięki temu nie okażą się hitem jednego sezonu.

Zobacz ofertę Skontaktuj się