Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zamówienia indywidualne

Ogólne

Część oferowanych w sklepie „AS” Aleksandra Suska swetrów i akcesoriów jest wykonywana ręcznie, dlatego też każdy z produktów jest niepowtarzalny. Z uwagi na wykorzystywane w procesie tworzenia naturalne włókna takie, jak m. in. antyalergiczna wełna merynosa, alpaka, jedwab, czy kaszmir, poszczególne egzemplarze produktów mogą się od siebie minimalnie różnić, m.in. strukturą splotów.

W trakcie użytkowania i konserwacji produkt może ulec nieznacznemu rozciągnięciu, wynikającemu z naturalnej elastyczności wełny.

Należy pamiętać, że kolory przedmiotów na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych, w zależności od ustawień monitora.

Składanie zamówień

Realizacja zamówienia rozpoczyna się po złożeniu zamówienia w sklepie, dokonaniu płatności oraz mailowym uzgodnieniu wszystkich szczegółów. Wstępne informacje dotyczące składanego zamówienia należy przesłać na adres: sklep@aleksandrasuska.pl.

Na stronie poszczególnych produktów podany jest zakładany czas realizacji zamówienia.

Czas realizacji zamówień

Ze względu na metodę tworzenia ubrań i akcesoriów, przybliżony czas realizacji indywidualnego zamówienia wynosi od 3 do maksymalnie 21 dni roboczych od momentu zaksięgowania należnej kwoty za produkt. Każdorazowo dokładane są wszelkie starania, aby ten okres skrócić do minimum.