Sweter HANDMADE – AUTUMN No 2
2 000,00 zł
Sweter handmade AUTUMN No 2 wykonujemy ręcznie na Twoje zamówienie.
Szczegóły dotyczące procesu realizacji oferowanych przez nas swetrów, sukienek i akcesoriów z linii HANDMADE znajdziesz pod linkiem ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE.
Moherowy sweter AUTUMN No 2 ma luźniejszy fason. Zależało nam żebyś czuła się w nim bardzo swobodnie.
Dzięki zastosowanej przędzy: mieszance moheru z jedwabiem oraz zastosowaniu delikatnego ażurowego wzoru sweter jest ultra lekki, eteryczny. Ozdobny wzór zastosowaliśmy zarówno na przedzie swetra, jak tyle oraz rękawach.
Dół rękawów swetra wykończyliśmy formą falbany, co sprawia, że całość wygląda bardzo oryginalnie i zwiewnie.
Dekolt w łódkę, który nie jest bardzo głęboki delikatnie podkreśla szyję.
AUTUMN No 2 to na pewno sweter o bardzo kobiecym charakterze, będzie się świetnie prezentował także, kiedy założysz pod niego jedwabny top na cienkich ramiączkach.
Sweter będzie pięknie współgrał w zestawieniu ze spódnicą o satynowym wykończeniu, czy wełnianymi spodniami.
Jeżeli potrzebujesz inny kolor swetra niż dostępny w sklepie napisz do mnie na adres: sklep@aleksandrasuska.pl
Modelka na zdjęciu ma 174 cm wzrostu i nosi sweter w rozmiarze S/M.
- wełna na sweter została pozyskana w sposób etyczny - runo z farm MULESING FREE,
- posiada certyfikaty OEKO-TEX, Woolmark,
- jest w pełni biodegradowalna,
- w 100% podlega recyklingowi.
Kraj pochodzenia runa: jedwab - Azja / moher - Republika Południowej Afryki
Produkcja przędzy (w tym oczyszczenie i barwienie): Włochy.
Sweter wytworzony ręcznie w Polsce.
Nasze produkty nie są pakowane w foliowe worki. Wysyłamy je w tekturowym kartonie, zabezpieczonym papierowym workiem wysyłkowym.
Czas realizacji do 15 dni roboczych.
Produkty są dostarczane pod wskazany adres przez firmy:
na terenie Polski: Inpost (paczkomaty, kurier); DPD (kurier),
do krajów UE: DPD (kurier),
poza teren UE: FedEx International (opcja standard).
Produkt na indywidualne zamówienie nie podlega wymianie. Nie przysługuje również prawo do odstąpienia od umowy.







