Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Opaski wełniane handmade na zamówienie

Opaski wełniane handmade na zamówienie

Szukasz niebanalnych dodatków do jesiennych czy wiosennych stylizacji? Zobacz opaski handmade, które powstają w autorskiej pracowni Aleksandry Suskiej. Jestem projektantką odzieży i dodatków z wełny oraz innych naturalnych materiałów. Wierzę, że są one ponadczasowe, przyjazne dla Twojego ciała, a przy tym niezwykle miękkie w dotyku i komfortowe dla skóry.

Opaski wełniane doskonale chronią uszy i czoło przed wychłodzeniem. Są robione na drutach, a do ich produkcji wykorzystuję najlepszą przędzę, między innymi z wełny merynosa. Skład jest ubogacony dodatkami moheru, kaszmiru i jedwabiu – to gwarancja ciepła nawet w najchłodniejsze dni!

Polskie opaski handmade

Wszystkie opaski wełniane na głowę powstają w Polsce. Od początku do końca kontroluję proces ich powstawania – począwszy od wyboru materiału i wzoru, przez projekt i wykonanie.

Wykonane przeze mnie opaski handmade są mięsiste, dobrze przylegają do głowy. Możesz zamówić je w dowolnym rozmiarze, dzięki czemu masz pewność, że będą pasowały idealnie i pozostaną na swoim miejscu.