Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Czapki z alpaki

Czapki z alpaki

Żadna zimowa stylizacja nie będzie kompletna, jeśli nie uzupełnimy jej stylowymi dodatkami. Czapka, szal czy rękawiczki to nie tylko ochrona przed zimnem, ale także sposób na ożywienie dość szarych zimowych outfitów, dlatego zachęcamy, aby szczególną uwagę poświęcić na ich wybór.

Czapki z alpaki od polskiej projektantki

Czapki zimowe z alpaki, zaprojektowane przez Aleksandrę Suską, to produkt, który z pewnością posłuży Ci przez wiele zimowych sezonów. Uniwersalne modele będą wyjątkowo prezentować się zarówno do eleganckiego płaszcza, jak i sportowej kurtki. Wiele modeli wykonanych jest ręcznie, co daje możliwość posiadania w swojej szafie naprawdę unikatowego produktu! Świetnym pomysłem na zabawę modą będzie czapka z alpaki z pomponem, która nada Ci dziewczęcego uroku.

Alpaka czapka – zalety peruwiańskiej wełny

Czapki damskie z alpaki, oprócz wyjątkowego i modnego wyglądu, cechują się także świetną ochroną przed chłodem i zimnym wiatrem. Wełna alpaki daje możliwość stworzenia naprawdę ciepłej odzieży i dodatków, które są lekkie i nie powodują przegrzania. Świetne właściwości termiczne sprawiają, że czapka z wełny alpaki, choć bardzo ciepła, nie przyczynia się do nadmiernej potliwości. Naturalna dzianina nie powoduje także efektu naelektryzowanych włosów, na co skarżą się szczególnie panie, które zimą noszą rozpuszczone włosy i akrylową lub wykonaną z poliamidu czapkę. Wełna alpaki to elastyczny, świetnie dopasowujący się rodzaj dzianiny, co sprawia, że czapka bardzo dobrze przylega do głowy, a także jest łatwa do zakładania. Czapki zimowe damskie z alpaki od projektantki Aleksandry Suskiej często w swoim składzie posiadają także dziewiczą wełnę owczą, co sprawia, że posiadają liczne zalety, także te związane z doskonałą termoizolacją, a także są niezwykle przyjemne w dotyku.

Dlaczego warto kupić czapkę wykonaną z wełny alpaki?

Wiele modeli czapek z alpaki, które znalazły się w ofercie sklepu projektantki Aleksandry Suskiej, to unikatowe, wykonywane na zamówienia rękodzieła. Unikalne sploty, wysokiej jakości wełna i świetne wyczucie tego, co pasuje kobietom, to zalety, które sprawiają, że czapka z alpaki to produkt, który warto mieć w swojej zimowej szafie. Wyjątkową czapkę warto połączyć z szalem lub kominem, które także dostępne są w ofercie dodatków od polskiej projektantki.