Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Bluzki wełniane i topy ręcznie robione

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Bluzki wełniane i topy ręcznie robione

Piękna bluzka może stanowić kluczowy punkt Twojej stylizacji. Masz dość odzieży szytej fabrycznie z materiałów o słabym składzie? Ja też mówię im dość! W zamian za to oferuję jedyne w swoim rodzaju ręcznie robione bluzki, które od lat sama projektuję i wykonuję z dbałością o każdy detal. Czym wyróżniają się produkty pochodzące z mojej pracowni?

  • powstają z wyselekcjonowanych materiałów — miękkiej wełny merynosa lub alpak, połyskującego jedwabiu,
  • wszystkie bluzki i topy to handmade — od początku do końca wykonane ręcznie,
  • to polska produkcja, która jest zgodna z zasadami slow fashion.

Mam ogromne doświadczenie, znam i rozumiem materiały, na których pracuję. To wszystko w połączeniu z miłością do tworzenia sprawia, że w mojej manufakturze powstają małe dzieła sztuki. Jestem pewna, że któryś z ręcznie robionych topów czeka właśnie na Ciebie!

Bluzki handmade dla wymagających

W ofercie butiku znalazły się wyselekcjonowane produkty. To odzież premium dla kobiet, które mają dość powtarzalnych ubrań, które od swoich ubrań oczekują czegoś więcej. Bluzki handmade to klasyczne wzornictwo i stonowana kolorystyka, sprawiające, że pasują do wszystkich stylizacji (eleganckich i codziennych), a przy tym nie okażą się hitem jednego sezonu.

Zapraszam do składania zamówień lub kupowania gotowych ubrań dostępnych od ręki. W asortymencie znajdziesz:

  • bluzki ręcznie robione z krótkim rękawkiem,
  • topy handmade wykonane z przyjemnego dla skóry jedwabiu lub wełny.

Do wykonania tych wyjątkowych elementów garderoby wykorzystuję wyselekcjonowane przędze, które zapewniają skórze oddech, świetnie układają się na sylwetce i nie powodują generowania odpadów. Pracuję w taki sposób, że z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że wpisuję się w założenia mody niezależnej — etyka, harmonia ze środowiskiem to moje priorytety.