Opaski wełniane handmade na zamówienie

Opaski wełniane handmade na zamówienie

Szukasz niebanalnych dodatków do jesiennych czy wiosennych stylizacji? Zobacz opaski handmade, które powstają w autorskiej pracowni Aleksandry Suskiej. Jestem projektantką odzieży i dodatków z wełny oraz innych naturalnych materiałów. Wierzę, że są one ponadczasowe, przyjazne dla Twojego ciała, a przy tym niezwykle miękkie w dotyku i komfortowe dla skóry.

Opaski wełniane doskonale chronią uszy i czoło przed wychłodzeniem. Są robione na drutach, a do ich produkcji wykorzystuję najlepszą przędzę, między innymi z wełny merynosa. Skład jest ubogacony dodatkami moheru, kaszmiru i jedwabiu – to gwarancja ciepła nawet w najchłodniejsze dni!

Polskie opaski handmade

Wszystkie opaski wełniane na głowę powstają w Polsce. Od początku do końca kontroluję proces ich powstawania – począwszy od wyboru materiału i wzoru, przez projekt i wykonanie.

Wykonane przeze mnie opaski handmade są mięsiste, dobrze przylegają do głowy. Możesz zamówić je w dowolnym rozmiarze, dzięki czemu masz pewność, że będą pasowały idealnie i pozostaną na swoim miejscu.