Ubrania ręcznie robione na zamówienie, slow fashion

Ubrania ręcznie robione na zamówienie

W czasach, w których sklepowe półki uginają się od ciężaru powtarzalnych ubrań wątpliwej jakości, ja proponuję modę niezależną. Slow fashion to całkowite przeciwieństwo produkcji masowej. To skupienie się na każdym produkcie indywidualnie i stworzenie go z dbałością o każdy detal.
Od lat oferuję ubrania ręcznie robione, które samodzielnie projektuję, a potem ręcznie wykonuję. Każda z wykonanych dzianin jest niepowtarzalna. Mogę powiedzieć, że wszystkie to małe dzieła sztuki, bo powstają na indywidualne zamówienie, a każda z poprowadzonych nici opowiada własną historię.
Oferuję akcesoria i odzież tworzone zgodnie z zasadami mody etycznej. Korzystam z materiałów najlepszej jakości, przede wszystkim naturalnych włókien,między innymi:

bardzo delikatnej wełny merynosa o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych,
niezwykle miękkiej w dotyku wełny alpaki,
lśniącego jedwabiu, który perfekcyjnie układa się na ciele.

Nie generuję szkodliwych odpadów — troszczę się nie tylko o potrzeby ludzi, ale też o środowisko.
Moda niezależna pozwoli Ci się cieszyć piękną odzieżą ze świadomością, że powstała w trosce o środowisko.
Sklep z ubraniami handmade
Witaj w sklepie z ubraniami ręcznie robionymi. Tutaj zdecydowanie nic nie jest dostępne w ilościach hurtowych, bo każdy produkt to ukłon w kierunku niepowtarzalności i oryginalności, której nie znajdziesz w sklepach należących do sieciówek. Większość z nich dostępna jest na zamówienie, ale część kupisz od ręki.
W ofercie znajdziesz zarówno dodatki, jak i ubrania robione na drutach, a wśród nich:

bluzki i topy,
t-shirty z haftem,
szorty,
spódnice i sukienki,
swetry,
czapki, berety,
szaliki, kominy, chusty,
getry/ocieplacze.

Mam do zaoferowania bogaty wybór ubrań handmade. Sklep internetowy to miejsce, w którym możesz obejrzeć wszystkie produkty i kupować wygodnie z dostawą do domu. Jeżeli bliskie są Ci kanony mody niezależnej, uciekasz od masówki, kierując się w stronę slow fashion i po prostu kochasz piękne ubrania doskonałej jakości — zapraszam na zakupy w mojej pracowni.